Jeugd

Uitslag KNKB Pupillenmeisjes- en jongens

 

aart terpstra

Prijzen zijn aangeboden door Garagebedrijf Aart Terpstra

 

Pupillenmeisjes A klasse

1. Jeldau Koopmans | Maud Scheffer

2. Lisan Kaper | Noƫlle Hiddinga

 

Pupillenmeisjes B klasse

1. Lotte Ytsje Hoekstra | Aniek Koopmans

2. Fenna Cuperus | Dana Marit Koopmans

3. Rianne Osinga | Minke Tjalsma

Herkansing

1. Lieke Tuinier | Sophie Koops

2. LIeke Triemstra | Froukje Westgeest

 

Pupillenjongens A klasse

1. Jelke Veldhuis |Lieuwe van der Kamp

2. Ruurd Oosterban | Pieter Miedema

 

B klasse

1. Allon Elzinga | Mark Reitsma

2. Dennis Bida | Jitse Bosch

3. Jorrit Bosch | Lourens Buwalda

Herkansing

1. Jesse Vrieswijk | Dirk Gerrit Bakker

2. Harmen Faber | Ryan Wigger

Pup meisjes

Pup jongens

 Scheids

Afdrukken E-mailadres

Uitslag McDonalds Jeugdledenpartij

Welpen Beginners  
1e prijs Lucas v.d. Keulen en Ninthe Dijkstra 
2e prijs Maud Postma en Ties Kingma
Herkansingsronde  
1e prijs Jesper Boerrigter en Bente de Boer
2e prijs Femke de Boer en Milan v.d. Meulen
   
 Welpen  
 1e prijs Sven Kingma
 2e prijs

Jort Dijkstra

   
 Pupillen/schooljeugd  
 1e prijs Douwe Palsma en Aron de Vries
 2e prijs

Jelly Hiemstra en Jildau Palsma

   
   
   
   

 

d30fc355 d1eb 431e b981 f4d90c0e1d4916d33e15 1623 49bb 9184 98009d2c2dfe

 

 

Afdrukken E-mailadres

Uitslag Federatiekaatsen

Zaterdag 12 mei 2018

 

Welpenmeisjes  
1e prijs: Linda van der Meer en Rianne Osinga  
2e prijs: Marrit Bruinsma en Anna Osinga  
Herkansingsronde  
1e prijs: Jildau de Vries en Anna Lotte van Beem  
   
Welpenjongens  
1e prijs: Niels Miedema en Jort de Kroon  
2e prijs: Douwe Wieling en Jurre Dijkstra  
Herkansingsronde  
1e prijs: Julian Klok en Joachim Schaaf  
   
Pupillenjongens en meisjes  
1e prijs: Erwin Vos en Arjen Bauke Hofstra  
2e prijs: Jaimy Koel en Emma Kumbangsila  
3e prijs: Jelte de Jong en Marije Osinga  
Herkansingsronde  
1e prijs: Nina-Claire Wijning en Milan Krottje  
2e prijs: Jelly Hiemstra en Nathalie Andringa  
   
Schooljeugd jongens en meisjes  
1e prijs: Thom Dijkstra en Rink Rudmer Sterk  
2e prijs: Marije Hiemstra en Vincent Gerlofsma  
Herkansingsronde  
1e prijs: Daniel Meesters en Brent Timmermans  

Klik hier voor foto's.

Afdrukken E-mailadres

Hoofdsponsor

Huhtamaki logo

Hoofdsponsor

logo de boer

Websitesponsor

x lent logodef
  • Accountantskantoor Laanstra & Roersma
  • ASN Autoschade Gebr. Wassenaar Leeuwarden
  • Autobedrijf Spanjer
  • AVIA
  • Bouw- en Montagebedrijf P.H. van der Tuin
  • Bouwbedrijf Grijpma
  • Bouwbedrijf Jelle Bruinsma
  • Brouwer Gevelrenovatie
  • Buren Hallum Automaterialen
  • De Boer Int. Transport en Verhuizingen BV
  • De Tuorrebout
  • DEHAAS inspection, manufacturing & welding consultancy
  • DEJE catering
  • Dennis Dak- en Zinkwerk
  • Douma Installatie
  • FAB Rioolbeheer
  • Fietsned Menaldum
  • Friese Motorexperts
  • Friesland Parket
  • Garagebedrijf Aart Terpstra
  • H. van der Schaaf Machineservice
  • Hair & Beautysalon Hannie
  • Huhtamaki
  • IDENZA
  • JSC-ICT
  • KozijnPlus
  • Lasbedrijf vd Ploeg
  • Loonbedrijf Westra BV
  • MANN
  • MC Donalds Leeuwarden & Goutum
  • MHR Bouwbedrijf
  • MVBM Gevelrenovatie
  • NochRis
  • Oosten Project Management
  • Palsma
  • Plaveka
  • Rekladruk
  • Rob's Tuincentrum
  • Schilderbedrijf Ganzinga
  • Schilderwerken Schiphof en Van Schepen
  • Simaak
  • Sinnema Equipment
  • Slagerij Jac. van Smeden
  • Timmer- en Onderhoudsbedrijf de Boer
  • Timmerwerk & zo
  • Toute
  • Vinco Vastgoed
  • Wassenaar Zweedse Specialist

    Heeft u vragen?

    Neem gerust contact met ons op!

    VVV Menaem
    Algemeen
    E. info@vvvmenaem.nl

    Steun V.v.V. Menaem door Gouden Willem sponsor te worden

    Lid worden?

    Neem contact op met onze ledenadministratie

    VVV Menaem
    Ledenadministratie
    E. info@vvvmenaem.nl