Menamer prijswinnaars week 23

Ook de afgelopen week zijn weer een aantal kaatsers uit Menaam in de prijzen gevallen bij KNKB wedstrijden.

Op woensdag 5 juni won Jelly een 3e prijs bij de wedstrijd in Holwerd voor dames Junioren die onderdeel is van de juniorencompetitie.

In het weekend pakte Jelly op zaterdag weer een prijs in Arum bij de B-Klasse voor Meisjes. Ditmaal ging ze naar huis met een 1e prijs in de herkansingsronde. In Arum was er ook nog een 2e prijs voor Selma in de A-Klasse.

Tot slot werden er nog 2 prijzen gewonnen op zondag. In Bolsward was er een derde prijs voor Nikkie. Zij deed daar mee aan de opstap voor Pupillenmeisjes. In Húns was er bij de Heren 2e klasse een 2e prijs voor Youri.

Alle prijswinnaars namens V.v.V. Menaem van harte gefeliciteerd! Uitslagen en foto’s o.a. via Kaatsnieuws.com en PC Franeker. Om het overzicht met Menamer prijswinaars iedere week zo compleet en volledig mogelijk te maken, kunnen we alle tips gebruiken. Laat prijswinnaars (met foto) achter via ons contactformulier of stuur een e-mail naar info@vvvmenaem.nl.

Meer nieuws

Douwe, Nikkie, Jasper en Jesper met de gewonnen prijzen in St.-Annaparochie op KNKB regiowedstrijd pupillen 21 juni 2024

Menamer Prijswinnaars week 25

Net als de voorgaande weken was ook deze week geen uitzondering. Er werden verschillende prijzen gewonnen door kaatsers en kaatsters uit Menaam.  Op vrijdag werd er

Derde prijs bij de Waadhoeke regiocup (afdeling) op 11 juni 2024 in Berltsum voor Danny, Ties en Jurrit

Menamer prijswinnaars week 24

Een nieuwe week en dat betekent weer volop prijzen voor kaatsers uit Menaam. Van afdelingswedstrijd tot door elkaar loten en van Balk tot Franeker, overal