Uitslag meisjes pupillen afd en meisjes pupillen d.e.l.

 

                                                                             Uitslag meisjes pupillen afd en meisjes pupillen d.e.l.

           

                                                     Prijswinnaars meisjes pupillen Kopie

 

                                                     Uitslag meisjes pupillen afd                                                                                                               

                                                      1e prijs: Berltsum                                  Esther de Vries     

                                                                                                                   Nienke Zijlstra                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                   Siebrichje Wiersma

 

                                                        2e prijs: Bolsward                                Jessie Rekker

                                                                                                                   Rixt Blanke

                                                                                                                   Famke Zijlstra

 

                                                        3e prijs: Sexbierum/ Pietersbierum      Sigrid Post

                                                                                                                    Berber Bruinsma

                                                                                                                    Judith Zuidema

                                                          Uitslag meisjes pupillen d.e.l.

 

Prijswinnaars meisjes pupillen Kopie

 

                                                          1e prijs: Anne Dieuwke Dijlstra            Tzum

                                                                       Baukje Heeringa                     Reduzum

 

                                                          2e prijs: Marije van der Meulen            Tzum  

                                                                       Larissa Smink                         Makkum

                                                          3e prijs: Chantal de Witte                     Makkum

                                                                       Marije Bodde                          Jirnsum

Meer nieuws

jelle bruinsma

Uitslag Sponsorpartij 2022

Zondag 18 september 2022 Prijzen aangeboden door Bouwbedrijf Jelle Bruinsma 1e prijs Setpoint Team 1 Janna Dijkstra Dirk Boomsma Wybren Dijkstra   2e prijs Casco Montage

301590804 6016324495062068 8289972094637097219 n

Rabo Clubsupport 2022

  Wij doen mee aan de Rabobank Clubsupport; deze actie start vanaf 5 september. Breng je stem uit op V.v.V. Menaem. Je kan alleen stemmen

Uitslag Kind-Ouderpartij 2022

Prjjzen aangeboden door   Categorie 1 1e prijs: Sven Kingma en Mart Baarda 2e prijs: Jort Dijkstra en Wybren Dijkstra Categorie 2 1e prijs: Nikkie