Uitslagen Gemeenschappelijke Kampioenschappen Menameradiel

Uitslagen Kampioenschappen Menaldumadeel 2015  
       
Welpenmeisjes  Welpenjongens  
1e prijsAnnarens van der HemDronryp 1e prijsMarten Daaf AlkemadeDronryp
 Femke Alberda   Matthys Renema 
 Ilse Marije van Beem   Bjorn Idsardi 
       
2e prijsYmkje van de BeekIngelum 2e prijsRiemer PostmaIngelum
 Femke van de Beek   Hendrik Bakker 
 Emma Bakker   Mark Ynema 
       
Pupillenmeisjes  Pupillenjongens  
1e prijsNienke ZijlstraBerltsum 1e prijsHaye Tseard van der HemDronryp
 Esther de Vries   Jorn Lars van Beem 
 Siebrigje Wiersma   Rick Minnesma 
       
2e prijsSenne IdsardiDronryp 2e prijsJarig DijkstraBitgum
 Iris Veltman   Leon Wijning 
 Julia Marthine Rienks   Jurrit Kuipers 
       
    3e prijsRutger KumbangsilaDronryp
     Gerco Thom de Boer 
     Justin Krottje 
       
Schoolmeisjes  Schooljongens  
1e prijsAnna JoostemaBerltsum 1e prijsYouri de GrootMenaam
 Ilse de Vries   Mark Polstra 
 Tessa Reitsma   Erik Minne Cats 
       
2e prijsInge JansmaDronryp 2e prijsDirk BaronMenaam
 Mariek Hellinga   Oene Kolthof 
 Gerlant Kamminga   Almer de Roode 
       
Meisjes   Jongens  
1e prijsLotte DelgrossoMarsum 1e prijsCorné TuinengaBerltsum
 Marije Hellinga   Ruben Eijzenga 
 Serena Hovenga   Patrick van Dellen 
       
2e prijsLisette TolsmaDronryp 2e prijsTaeke HofmanDronryp
 Mintje Meintema   Francisco de Boer 
     Thom Buwalda 
       
    3e prijsHein JoostemaBerltsum
     Remco Anema 
     Wytze Wassenaar 

Meer nieuws

jelle bruinsma

Uitslag Sponsorpartij 2022

Zondag 18 september 2022 Prijzen aangeboden door Bouwbedrijf Jelle Bruinsma 1e prijs Setpoint Team 1 Janna Dijkstra Dirk Boomsma Wybren Dijkstra   2e prijs Casco Montage

301590804 6016324495062068 8289972094637097219 n

Rabo Clubsupport 2022

  Wij doen mee aan de Rabobank Clubsupport; deze actie start vanaf 5 september. Breng je stem uit op V.v.V. Menaem. Je kan alleen stemmen

Uitslag Kind-Ouderpartij 2022

Prjjzen aangeboden door   Categorie 1 1e prijs: Sven Kingma en Mart Baarda 2e prijs: Jort Dijkstra en Wybren Dijkstra Categorie 2 1e prijs: Nikkie